Szukamy szlifierzy,
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Dolnośląskie, Polska
extern-personal GmbH & Co. KG
24. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Twoje zadania:
Poszukujemy oddanych pracowników odlewni na pełen etat do naszej własnej fabryki na terenie Lipska. Pracownicy nie są wypożyczani klientom, lecz stanowią stały personel naszej firmy. Poszukujemy od zaraz:
oczyszczaczy żeliwa - szlifierzy, kierowców wózków widłowych, operatorów maszyn, robotów czyszczących, śrutownic ręcznych, brygadzistów.
Oprócz płacy minimalnej zapewniamy wynagrodzenie podstawowe plus pracę na akord. • Kierowca wózka widłowego od 16,00 € brutto
• Oczyszczacz żeliwa / szlifierz żeliwa od 12,41 € + praca akordowa do 24,00 € brutto
• Operator robota czyszczącego / szlifującego od 12,41 € + akord do 24,00 € brutto, • operator piaskarki automatycznej z użyciem śrutu metalowego od 12,41 € + akord do 24,00 € brutto.
Twój profil:
• idealnie doświadczenie w odlewni
• mile widziane osoby z pokrewnych zawodów w przemyśle metalowym
• Rzetelność, umiejętność pracy w zespole i samodzielny sposób pracy
Co oferujemy:
• Zróżnicowane i wymagające czynności w dynamicznym środowisku
• Możliwości rozwoju zawodowego
• Atrakcyjne wynagrodzenie i pewność zatrudnienia / wynagrodzenie podstawowe plus wynagrodzenie za wyniki.

  • Praca Wrocław
  • Szlifierz Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 108
    21 116