Szukamy Pracownika do Wykończeń Mieszkań - Wrocław
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Dolnośląskie, Polska
Tamaka Investments sp. z o.o.
16. 5. 2024

Firma wykończeniowo - remontowa z wieloletnim doświadczeniem poszukuje pracownika do wykończeń mieszkań na pełny etat. Jeśli jesteś osobą sumienną, dokładną i lubisz pracę w dynamicznym zespole, dołącz do naszego zgranego teamu!
Obowiązki:
Wykonywanie prac wykończeniowych w mieszkaniach zgodnie z projektem i zaplanowanymi harmonogramami
Montaż podłóg, malowanie, tapetowanie, układanie glazury
Wymagania:
Preferowane doświadczenie w wykończeniach wnętrz - nie jest to jednak warunek konieczny
Umiejętność samodzielnego wykonywania powierzonych zadań
Sumienność, dbałość o szczegóły i terminowość
Prawo jazdy kat. B będzie dodatkowym atutem
Oferujemy:
Stabilne zatrudnienie na pełen etat
Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia
Pracę w przyjaznej atmosferze, w dynamicznym i profesjonalnym zespole
Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia nowych kwalifikacji
Jeśli jesteś zainteresowany/a dołączeniem do naszego zespołu, prosimy o przesłanie krótkiej informacji o sobie na adres email: @ lub kontakt telefoniczny pod numerem 733 858 743.
Liczymy na szybką reakcję i z niecierpliwością czekamy na kandydatury!
Miejsce pracy: Wrocław

  • Praca Wrocław
  • Pracownik fizyczny Wrocław
  • Pracownik produkcji Wrocław
  • Pracownik ochrony Wrocław
  • Pracownik socjalny Wrocław
  • Pracownik biurowy Wrocław
  • Pracownik kolei Wrocław
  • Pracownik umysłowy Wrocław
  • Pracownik administracyjno - biurowy Wrocław
  • Pracownik utrzymania ruchu Wrocław
  • Pracownik ds. administracji Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    72 121
    13 678