Szukamy Pracownika do Prac Wykończeniowych
  • Kąty Wrocławskie
Kąty Wrocławskie, Kąty Wrocławskie, Dolnośląskie, Polska
Tamaka Investments
6. 6. 2024

Zakres obowiązków:
Malowanie, tapetowanie
Układanie płytek i paneli
Montaż sufitów podwieszanych
Gipsowanie, szpachlowanie, wyrównywanie ścian
Montaż drzwi i okien
Inne prace wykończeniowe według potrzeb
Wymagania:
Doświadczenie w pracach wykończeniowych
Dokładność i staranność w wykonywaniu zadań
Umiejętność pracy w zespole
Samodzielność i odpowiedzialność
Prawo jazdy kategorii B będzie dodatkowym atutem, ale nie jest konieczne.
Oferujemy:
Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia i umiejętności
Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
Pracę w przyjaznym i wspierającym zespole
Miejsce pracy:
Wrocław, Kąty Wrocławskie
Jeśli jesteś zainteresowany, prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: @ lub kontakt telefoniczny pod numerem: 733 858 743.
Czekamy na Ciebie!

  • Praca Kąty Wrocławskie
  • Pracownik biurowy Kąty Wrocławskie
  • Pracownik fizyczny Kąty Wrocławskie
  • Pracownik produkcji Kąty Wrocławskie
  • Kąty Wrocławskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 956
    15 055