Szukamy od razu pracowników produkcji i CTP w Zabrzu
  • Zabrze
Zabrze, Zabrze, Śląskie, Polska
digitalsquad sp. z o. o.
6. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska
Produkcja wyrobów róznych
Wymagania:
- doświadczenie w pracy na produkcji lub magazynie
- Prawo jazdy kat. B (C1 mile widziane)
- doświadczenie w prowadzeniu samochodu dostawczego (nie jest to warunek konieczny)
- doświadczenie w zabezpieczaniu ładunków (nie jest to warunek konieczny)
- dyspozycyjność do pracy zmianowej, od poniedziałku do piątku w godzinach (6-14, 14-22)
- zaangażowanie i motywacja do pracy
- umiejętność pracy w grupie
- punktualność, dokładność
- wysoka higiena osobista
Oferujemy:
- dla najlepszych, możliwość awansu zawodowego oraz umowa na czas nieokreślony
Proszę dołączyć do CV zapis "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji w digitalsquad sp. z o. o. z siedzibą w ul. Kopalniana 7b
41-807 Zabrze zgodnie z Ustawą Ustawa z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych; Dz.U. 2018 poz. 1000"

  • Praca Zabrze
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Zabrze
  • Doradca podatkowy w Polsce Zabrze
  • Pracownicy uczelni w Polsce Zabrze
  • Pracownik produkcji Zabrze
  • Specjalista ds. kadr i płac Zabrze
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Zabrze
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Zabrze
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Zabrze
  • Technik żywienia i gospodarstwa domowego Zabrze
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Zabrze
  • Zabrze - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080