Szukamy mechaników sam.ciężarowych (Emsbüren)
  • Słubice
Słubice, Słubice, Lubuskie, Polska
TSO Truck Service Oderland GmbH
14. 5. 2024

Szukamy mechaników samochodów ciężarowych do naszego warsztatu w Emsburen ( Niemcy)
Obowiązki:
- Rozpoznawanie problemów mechanicznych, elektrycznych, hydraulicznych i pneumatycznych,
- Wykonywanie przeglądów okresowych ciężarówek i naczep,
- Bieżące diagnozowanie i usuwanie usterek,
- Wymiana płynów , hamulców, sprzęgła, opon - Naprawa plandek
- Lakiernictwo, spawanie, naprawa cześci karoserii aut i naczep - Usuwanie drobnych usterek w trudnych warunkach (np. na drodze) Wymagania:
- Doświadczenie w naprawie pojazdów ciężarowych lub sprzętu ciężkiego,
- Ukończona szkoła zawodowa o profilu mechanik pojazdów mechanicznych,
- Elastyczność pod względem godzin pracy i dni (mozliwosc systemu)
- Komunikatywność
Mile widziane: - prawo jazdy kategori B oraz C Oferujemy:
- Pracę w stabilnej firmie na czas nieokreslony,
- Umowę na warunkach niemieckich,
- Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek, - Atrakcyjne wynagrodzenie,
- Bezpłatne zakwaterowanie i dojazd do pracy(z okolic Swiecka)
Rekrutacja w jezyku polskim

  • Praca Słubice
  • Słubice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080