Szukamy kelnerki do restauracji na Starym Mieście
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Gospoda pod Zygmuntem
13. 4. 2024

Szukamy energicznej i odpowiedzialnej osoby na stanowisko kelnerki w naszej restauracji na Starym Mieście. Jeśli jesteś zainteresowany pracą w dynamicznym środowisku, obsługując gości z całego świata, to ta oferta jest dla Ciebie!
Wymagania:
- Doświadczenie w obsłudze gości
- Umiejętność pracy w zespole
- Komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów z klientami
- Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
- Dyspozycyjność do pracy w weekendy i wieczory
Obowiązki:
- Obsługa gości w restauracji
- Przyjmowanie zamówień
- Serwowanie posiłków i napojów
- Utrzymywanie czystości na sali restauracyjnej
- Zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta
Oferujemy:
- Stabilne zatrudnienie w renomowanej restauracji na Starym Mieście
- Pracę w młodym i dynamicznym zespole
- Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia cennego doświadczenia w branży gastronomicznej
- Elastyczny grafik pracy
- Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Praca Warszawa
  • Pracownik na wysokościach Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293