Sztauer (praca bez doświadczenia)
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, Pomorskie, Polska
Bailey Industries
23. 8. 2024

Bailey Industries poszukuje osób chętnych do pracy w porcie w Gdańsku jako Sztauer.
Praca związana jest z organizacją procesu załadunku i rozładunku kontenerów w porcie.
Sztauer jest osobą odpowiedzialną za organizację procesu mocowania kontenera na statku
* Nie jest wymagane doświadczenie zawodowe
Obowiązki: Mocowanie/rozmocowywanie kontenerów na statku Usuwanie urządzeń łączących z sobą kontenery Usuwanie/zakładanie mocowań dużych ładunków podczas rozładunku/załadunku statków
Wymagania: Rzetelność i zaangażowanie Chęć do pracy Gotowość do pracy przez 12 godzin Siła fizyczna Umiejętność pracy w zespole
Działanie zgodnie z odpowiednimi przepisami wewnętrznymi i bezpieczeństwa
Podstawowa znajomość języka polskiego
Co możemy Ci zaoferować:
Praca na pełen etat Atrakcyjne wynagrodzenie Umowa zlecenie
Dostępność awansów na inne stanowiska
Możliwość pracy ponad 200 godzin miesięcznie
Informacje o firmie
W Bailey Industries naprawdę troszczymy się o naszych współpracowników i staramy się tworzyć przyjazne i angażujące środowisko pracy, które doceni Twój wyjątkowy wkład w nasz wspólny sukces.

  • Praca Gdańsk
  • Sztauer Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544