Szpachlarz - Szlifierz
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, pomorskie, Polska
Sunreef Venture S. A.
28. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Informacje

W Sunreef Venture S.A. zatrudnimy osoby na stanowisko:
Opis stanowiska
Czym będziesz się zajmował:

  • szlifowaniem i obróbką ręczna i maszynową elementów kompozytowych
  • szpachlowanie elementów kompozytowych
  • obsługą narzędzi szlifujących

Wymagania
  • minimalne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • dyspozycyjność do pracy w systemie 2-zmianowym
  • zdolności manualne, precyzja
  • sprawność fizyczna oraz gotowość do pracy z chemią
  • umiejętność obsługi elektronarzędzi
  • jeśli nie znasz języka polskiego to wymagamy komunikatywnej znajomości języka rosyjskiego lub ukraińskiego

Oferujemy
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę / kontrakt B2B
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych (płatne extra 50% i 100% do podstawy)
  • dofinansowanie dojazdów do pracy (pow. 50 km w jedną stronę) do 250 zł/mc
  • darmowy dojazd z Elbląga
  • prywatna opieka medyczna Luxmed za 1zł/mc
  • dofinansowanie do karty Multisport

  • Praca Gdańsk
  • Szlifierz Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080