Szlifierz/ślusarz
  • Żary
szlifierz/ślusarz
Żary, Żary, Lubuskie, Polska
randstad
17. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Praca na stanowisku ślusarza/ szlifierza.
Posiadasz doświadczenie? Chcesz zmienić pracę?
Nie wahaj się, zaaplikuj lub zadzwoń na numer z ogłoszenia i rozpocznij z nami karierę zawodową!
oferujemy
• umowę o pracę tymczasową na początek (płatne składki ZUS, chorobowe, płatne urlopy)
• możliwość przejścia na umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z pracodawcą
• możliwość awansu i rozwoju osobistego
• pracę w systemie 1 lub 2-zmianowym
• wynagrodzenie zależne od doświadczenia
• premia obecnościowa,
• częściowy zwrot kosztów dojazdu
• codzienny posiłek
zadania
• obróbka metalu zarówno ręczna jak i przy pomocy odpowiednich maszyn
• szlifowanie elementów, wygładzanie powierzchni
• obsługa szlifierek
• wiercenie otworów, frezowanie
• tworzenie konstrukcji metalowych
oczekujemy
• doświadczenia na powyższym stanowisku
• mile widziane uprawnienia UDT na wózki widłowe
Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47
ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

  • Praca Żary
  • Ślusarz Żary
  • Żary - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584