Szlifierz - pracownik produkcji - wolne weekendy
  • Nowogród bobrzański
szlifierz - pracownik produkcji - wolne weekendy
Nowogród Bobrzański, Nowogród bobrzański, Lubuskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
2. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Pracowałeś na stanowisku szlifierza?

Myślisz o zmianie pracy i chciałbyś zdobyć nowe doświadczenie?

Super się składa - aplikuj już dziś i rozpocznij z nami nową przygodę zawodową!

Oczekujemy

  • mile widziane uprawnienia UDT na wózek widłowy
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową na początek (płatne składki chorobowe, ubezpieczenie)
  • możliwość przejścia na umowę o pracę zawartą bezpośrednio z pracodawcą
  • możliwość awansu i rozwoju osobistego
  • pracę w systemie 1 zmianowym
  • wynagrodzenie zależne od doświadczenia
  • premia obecnościowa
  • częściowy zwrot kosztów dojazdu
  • codzienny posiłek

Zadania

  • przygotowanie elementów do szlifowania, wygładzanie powierzchni
  • usuwanie wad powierzchniowych powstałych w procesie produkcji
  • szlifowanie elementów
  • obsługa szlifierki

  • Praca Nowogród Bobrzański
  • Pracownik produkcji Nowogród Bobrzański
  • Pracownik biurowy Nowogród Bobrzański
  • Pracownik fizyczny Nowogród Bobrzański
  • Nowogród Bobrzański - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 310
    20 521