Szlifierz - pomocnik lakiernika
  • Świebodzin
Świebodzin, Świebodzin, Lubuskie, Polska
SGP APT
8. 8. 2024

SGP APT Sp. z o.o. to agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego z długoletnim doświadczeniem na rynku. Jesteśmy firmą, która z zaangażowaniem pozyskuje personel pracowniczy dostosowany do potrzeb naszych Klientów. Nr 19292 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia.
Dla naszego Klienta poszukujemy obecnie: Szlifierz – pomocnik lakiernika.
W SGP APT czeka na Ciebie:
pracę w młodej, stabilnej i rozwijającej się firmie,
wynagrodzenie zależne od twojego doświadczenia i umiejętności,
20% premii zależną od wyników twojej pracy,
umowę zlecenie tymczasowe,
niezbędne narzędzia do wykonywania obowiązków,
możliwość korzystania z najnowszych technologii z zakresu motoryzacji,
możliwość uczenia się od innych i rozwoju na stanowisku pracy,
darmowy nocleg w hotelu pracowniczym z dostępem do darmowej siłowni,
darmowe obiady, napoje.
Zakres zadań:
obróbka elementów metalowych pojazdu,
przygotowanie powierzchni do lakierowania,
dbanie o jakość przygotowywanych elementów,
nadzór nad utrzymaniem właściwego stanu technicznego sprzętu (urządzenia i narzędzia),
przestrzeganie przyjętych standardów jakości oraz BHP,
współpraca z innymi pracownikami warsztatu.
Oczekiwania wobec kandydatów:
możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania doświadczenia,
atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy,
dofinansowanie do karty Multisport,
bezpłatny parking dla pracowników,
przyjazną atmosferę pracy w zaangażowanym zespole,
szkolenie wprowadzające oraz opiekę Koordynatora,
program poleceń pracowników do 400 zł,
szkolenia podnoszące kwalifikacje i ułatwiające awanse wewnątrz organizacji,
kształcenie w zakresie różnych technik zadruku na najnowocześniejszych maszynach,
odzież pracowniczą.

  • Praca Świebodzin
  • Lakiernik Świebodzin
  • Świebodzin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584