Szlifierz - pomocnik lakiernika
  • Mostki
lubuskie, Mostki, lubuskie, Polska
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
4. 8. 2024

Twój zakres obowiązków

  • obróbka elementów metalowych pojazdu,
  • przygotowanie powierzchni do lakierowania,
  • dbanie o jakość przygotowywanych elementów,
  • nadzór nad utrzymaniem właściwego stanu technicznego sprzętu (urządzenia i narzędzia),
  • przestrzeganie przyjętych standardów jakości oraz BHP,
  • współpraca z innymi pracownikami warsztatu.

Nasze wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku lub w obróbce powierzchni metalowych,
  • umiejętność obsługi elektronarzędzi, np. szlifierka ręczna,
  • zdolności manualne oraz zmysł techniczny,
  • odpowiedzialność za powierzone zadania,
  • gotowość do pracy na zmiany.

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie z możliwością przejścia bezpośrednio pod struktury Klienta,
  • atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze w wysokości od 4800 zł do 5300 zł brutto miesięcznie, uzależnione od posiadanego doświadczenia,
  • możliwość darmowego zakwaterowania,
  • praca na zmiany z możliwością wyrobienia dodatkowych godzin,
  • darmowy posiłek,
  • szansa zdobycia cennego doświadczenia zawodowego,
  • codzienne wsparcie przełożonych i współpracowników,
  • stała współpraca w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

  • Praca lubuskie
  • Lakiernik Ośno Lubuskie
  • Lakiernik lubuskie
  • lubuskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584