Szlifierz - Polernik meblowy
  • Gdańsk, ul. Tarcice 6
pomorskie, Gdańsk, ul. Tarcice 6, pomorskie, Polska
Sunreef Venture S. A.
29. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Informacje

Opis stanowiska
  • szlifowanie i przygotowanie elementów do lakierownia zgodnie z wytyczonymi normami z naciskiem na detale
  • dbanie o stan powierzonych narzędzi oraz porządek w miejscu pracy

Wymagania
  • umiejętność posługiwania się narzędziem typu szlifierka mimośrodowa,
  • zdolności manualne - umiejętność szlifowania przy zachowaniu linii i kątów prostych,
  • wyostrzone oko na szczegóły i detale
  • mile widziane: doświadczenie z naturalnymi fornirami (szlifowanie, naprawianie uszkodzeń) oraz polerowanie na wysoki połysk

Oferujemy
  • umowę o pracę lub umowę B2B
  • dofinansowanie dojazdów do pracy, jeśli dojeżdżasz powyżej 50km
  • nagrodę za polecenie kompetentnych osób do pracy
  • dodatek relokacyjny, jeśli się dla nas przeprowadzisz
  • możliwość przystąpienia do dodatkowego ubezpieczenia na życie
  • prywatna opieka medyczna za symboliczną złotówkę
  • karta Multisport za 35zł
  • możliwość wyrabiania nadgodzin

  • Praca pomorskie
  • pomorskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    69 108
    13 370