SZLIFIERZ-POLERNIK
  • M.st. Warszawa
mazowieckie, Wał Miedzeszyński 172, 04-987 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie
ANDRZEJ URLIŃSKI Zakład Usług Technicznych Andrzej Urliński
20. 4. 2024
od 6 000 PLN (Wynagrodzenie brutto)
Informacje o stanowisku

szlifowanie oraz polerowanie stali nierdzewnej po spawaniu

Inne wymagania
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe w kierunku ślusarz, umiejętności manualne przy pracach na elektronarzędziach, rok doświadczenia zawodowego.
Obowiązki: szlifowanie oraz polerowanie stali nierdzewnej po spawaniu
Zgłoszenia: kontakt osobisty: ul. Wał Miedzeszynski 172, kontakt e-mail: a.urlinski@urlinski.com.pl, kontakt telefoniczny: 601210827
Do wynagrodzenia doliczna premia premia 25%.

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na czas określony

System wynagradzania
Czasowy ze stawką miesięczną

Zmianowosc
jedna zmiana

Jezyki
polski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Wyksztalcenia
zasadnicze zawodowe, kierunek: ślusarz

  • Praca mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 408
    18 570