Szlifierz Narzędziowy
  • Warszawa, Wola, (bezpłatny transport spod Fort Wola, ul. Połczyńska 4)
mazowieckie, Warszawa, Wola, (bezpłatny transport spod Fort Wola, ul. Połczyńska 4), mazowieckie, Polska
WARSZAWSKIE ZAKŁADY MECHANICZNE "PZL-WZM" w Warszawie S.A.
22. 5. 2024

WUZETEM to producent komponentów do układów wtryskowych stosowanych w silnikach wysokoprężnych, działający od 1951 roku pod własną, rozpoznawalną marką na światowym rynku części zamiennych (Automotive Aftermarket).

Zatrudnimy:

Miejsce pracy: Jawczyce, gm. Ożarów Mazowiecki

(Warszawa – Konotopa) - zapewniamy bezpłatny transport z Warszawy

Nasz transport z Warszawy odjeżdża z Fortu Wola przy klubie progresja – pętla autobusowa oraz Ursus Niedźwiadek przystanek autobusowy Keniga 02

Zakres obowiązków:

  • Obsługa szlifierek konwencjonalnych do szlifowania wałków i otworów.

Wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne;
  • Wymagane doświadczenie w szlifowaniu wałków i otworów na maszynach konwencjonalnych;
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • Mile widziani również emeryci;
  • Znajomość rysunku technicznego;
  • Wysoka precyzja i dokładność przy wykonywaniu prac,

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Bezpłatny dojazd do/z miejsca pracy z/do Warszawy;
  • Bezpłatną, prywatną opiekę medyczną;
  • Dofinansowanie do programu sportowego;
  • Dofinansowanie z ZFŚS;
  • Własny parking;
  • Pełne zaplecze socjalne;
  • Odzież roboczą.

  • Praca mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 073
    17 509