Szlifierz (m/k)
  • Zawiercie
Zawiercie, Zawiercie, śląskie, Polska
Trenkwalder
23. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska:

  • praca przy szlifowaniu/odlewaniu wyrobów z aluminium (w zależności od działu),
  • praca przy zawieszaniu i ściąganiu detali z haków,
  • pakowanie gotowych elementów wg instrukcji,
  • prowadzenie bieżącej kontroli produktu na swoim stanowisku pracy,
  • dbałość o porządek na swoim miejscu pracy.

Wymagania:
  • gotowość do podjęcia pracy w systemie 3-zmianowym od poniedziałku do piątku,
  • poszukujemy osób z wysoką motywacją do pracy (długofalowa współpraca),
  • doświadczenie w pracy na produkcji (mile widziane),
  • zdolności manualne.

Co możemy Ci zaoferować:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową z możliwością przejścia na zatrudnienie bezpośrednie u Klienta,
  • wynagrodzenie podstawowe,
  • premia miesięczna (uzależniona od wyników),
  • możliwość długofalowej współpracy,
  • możliwość skorzystania z opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego oraz pakietu sportowego.

Jeśli oferta Cię zainteresowała, prześlij do nas swoje CV, a my skontaktujemy się z Tobą!

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

  • Praca Zawiercie
  • Zawiercie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544