Szlifierz CNC
  • Żory
Żory, Żory, śląskie, Polska
WBS Sp. z o.o.
3. 9. 2024

WBS Sp. z o.o. jest firmą specjalizującą się w rekrutacji wysokiej klasy specjalistów dla branż technologicznych oraz produkcyjnych. Wspierając prestiżowe projekty w Polsce i za granicą, oferujemy naszym Kandydatom atrakcyjne oferty pracy dające możliwość rozwoju zawodowego i realizacji indywidualnych planów życiowych.

Obecnie dla naszego klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Żory

Opis stanowiska pracy / zadania:

  • Obsługa 5cio osiowej szlifierki w sterowaniu Numroto.
  • Wykonywanie elementów zgodnie z dokumentacją techniczną.
  • Kontrola jakości wykonanych elementów.

Wymagania:

  • Minimum pół roku/ rok doświadczenia na dowolnym stanowisku CNC (przeszkolimy Cię, jeżeli nie pracowałeś na szlifierce).
  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego, procesu obróbki mechanicznej oraz obsługi urządzeń pomiarowych.
  • Umiejętność programowania szlifierki mile widziana.

Pracodawca oferuje:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Umowa o pracę (trzy zmiany) - stabilne zatrudnienie.
  • Premia za jakość.
  • Możliwość rozwoju zawodowego (programy rozwojowe).
  • Prywatna opieka medyczna.
  • Prywatne ubezpieczenie PZU.
  • Multisport Plus.
  • Karta Sodexo Lunch Pass.
  • Karta Flexi Passcard.
  • Zwrot za paliwo.
  • Dobra atmosfera, która zapewnia wsparcie w pracy.

  • Praca Żory
  • Żory - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567