Szlifierz
  • Sońsk
Szlifierz
Sońsk, Sońsk, mazowieckie, Polska
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
21. 2. 2024
Informacje o stanowisku

Szlifierz

Twój zakres obowiązków

  • szlifowanie elementów po spawaniu szlifierką, w tym szlifierką oscylacyjną.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy ze szlifierką,
  • zdolności manualne i techniczne,
  • znajomość obsługi narzędzi elektrycznych i konwencjonalnych,
  • sumienność, odpowiedzialność, samodzielność, umiejętność pracy w zespole.

To oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową - stawkę do 4400 zł brutto,
  • pracę w systemie 2 zmianowym,
  • możliwość wypracowania nadgodzin w weekendy - płatne 100% i 150%,
  • dodatkową premię do 400 zł brutto za polecenie znajomego do pracy w SGP APT,
  • po 3 miesiącach premię - 10% wynagrodzenia miesięcznego,
  • darmowy transport pracowniczy z Ciechanowa,
  • możliwość zatrudnienia bezpośrednio w strukturach Klienta,
  • codzienne wsparcie przełożonego i współpracowników.

  • Praca Sońsk
  • Sońsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 897
    19 714