Szlifierz
  • Głuchowo
Szlifierz
wielkopolskie, Głuchowo, wielkopolskie, Polska
RL CNC Obróbka Skrawaniem, Wróbel, Michalak Sp. Jawna
3. 3. 2024
Informacje o stanowisku

Szlifierz

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa szlifierek do płaszczyzn oraz otworów i wałków.
  • Wykonywanie elementów zgodnie z dokumentacją techniczną
  • Dobór metody i narzędzi zgodnie z wymogami technologicznymi
  • Kontrola jakości wykonanych elementów
  • Monitorowanie stanu zapasu materiałów pomocniczych
  • Współpraca z innymi działami w firmie

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w obsłudze szlifierek, (szlifierki: płaska, do otworów i wałków}
  • Znajomość procesu obróbki mechanicznej
  • Dobra znajomość rysunku technicznego
  • Umiejętność posługiwania się podstawowymi narzędziami pomiarowymi.
  • Pracowitość i zaangażowanie w powierzone zadania
  • Dobra organizacja pracy
  • Samodzielność w działaniu

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę oraz stabilne warunki zatrudnienia
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Wdrożenie i przeszkolenie do pracy
  • Możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Dobrą atmosferę w pracy
  • Benefity pozapłacowe – opieka medyczna i karta Multisport
  • Możliwość przystąpienia   do ubezpieczenia grupowego na korzystnych warunkach

  • Praca wielkopolskie
  • wielkopolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 897
    19 714