Szlifierz
  • Zawiercie
Szlifierz
Zawiercie, Zawiercie, Śląskie, Polska
PowerJobs Sp. z o.o.
3. 10. 2024

Agencja zatrudnienia PowerJobs Sp. z o.o. (nr KRAZ 11749), mieszcząca się w Katowicach przy ul. Ks. P. Ściegiennego 3, oferuje pracę w firmach z branży produkcyjnej, przemysłowej, logistycznej i automotive w Polsce, Niemczech oraz Francji. Pomagamy naszym kandydatom w znalezieniu zatrudnienia zgodnego z ich oczekiwaniami i kwalifikacjami. Pracownikom gwarantujemy pełne wsparcie koordynatorów i terminowe wypłaty. Aplikuj i pracuj dla najlepszych!
Oferujemy:
• pracę od zaraz w systemie 3-zmianowym (6.00-14.00-22.00) - wolne weekendy;
• nadgodziny dla chętnych;
• premię jakościową i frekwencyjną wypłacaną od pierwszego miesiąca;
stabilne zatrudnienie w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym;
• umowę o pracę na pełny etat;
• wynagrodzenie zależne od doświadczenia (3800-5000 zł brutto);
• możliwość uzyskania podwyżki po okresie próbnym;
• szansę na rozwój zawodowy (w tym podnoszenie kwalifikacji na koszt pracodawcy - np. uprawnienia UDT).
Zadania:
• obsługa szlifierki manualnej w dziale obróbki mechanicznej i gięcia;
• kontrola jakości szlifowanych detali.
Wymagania:
• umiejętność korzystania z przyrządów pomiarowych (np. suwmiarka, mikrometr);
• znajomość podstaw rysunku technicznego;
• mile widziane uprawnienia do obsługi urządzeń transportu bliskiego (kat. IS lub IIS);
• doświadczenie na podobnym stanowisku - mile widziane.

  • Praca Zawiercie
  • Zawiercie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 310
    20 521