Szlifierz / Шлифовщик по металлу
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, Pomorskie, Polska
Manbroker Sp.zo.o.
25. 5. 2024
Informacje o stanowisku

OPIS
Manbroker Sp. z o.o dla realizacji dużych projektów dla branży offshore, energetyki wiatrowej oraz okrętownictwa, poszukuje szlifierzy konstrukcji stalowych.
Zakres obowiązków:
Szlifowanie i oczyszczanie elementów na stanowiskach stacjonarnych
Wykonywanie prac szlifierskich pod nadzorem na sekcjach przestrzennych.
Przygotowanie powierzchni do malowania zgodnie ze standardem „P3” normy wg EN ISO 8501-3
Wyznaczanie niezgodności powierzchniowych niespełniających poziomu jakości / akceptacji.
Opcjonalnie: Wykonywanie powierzchniowych napraw spawalniczych
Wymagania:
1 rok praktyki przy szlifowaniu elementów konstrukcji stalowych/kadłubów okrętowych
Znajomość norm, standardów wykonania i instrukcji technologicznych dotyczących przygotowania powierzchni stalowej do malowania.
Mile widziany certyfikat naprawiacza/spawacza łukowego
Mile widziane zaświadczenie o ukończeniu kursu obsługi palników tlenowych
Oferujemy:
Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia/umowy o dzieło lub B2B
Atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od doświadczenia, umiejętności i formy zatrudnienia;
Wynagrodzenia wypłacane są wyłącznie na konto bankowe do 20-go każdego miesiąca;
Możliwość szkoleń oraz podniesienia kwalifikacji dla pracowników;
Pomoc w zakwaterowaniu na terenie Gdańska
Odzież i buty robocze na koszt pracodawcy
RUS:
Manbroker Sp. z o.o для реализации крупных проектов по производству стальных конструкций для офшорной промышленности, ветроэнергетики и судостроения ищет шлифовщиков по металлу
Обязанности:
Шлифование и очистка элементов на стационарных местах
Выполнение шлифовальных работ под присмотром на пространственных секциях.
Подготовка поверхностей к покраске в соответствии со стандартом «P3» в соответсвии нормы EN ISO 8501-3
Определение несоответствий поверхностей, не удовлетворяющих уровню качества /приемки.
Опционально: Выполнение поверхностных сварочных исправлений
Ожидания от кандидата:
1 год практики по шлифовке элементов стальных конструкций/корпусов судов
Знание норм, стандартов выполнения и технологических инструкций по подготовке стальной поверхности к покраске.
Желателен сертификат сварщика дуговой сваркой
Желательно удостоверение о прохождении курса по работе с кислородными горелками
Предлагаем:
Стабильное трудоустройство на основании официального трудового договора
Достойную оплату в зависимости от опыта, умений и вида трудового договора;
Выплату всей заработной платы на банковский счет максимально до 20 числа каждого месяца;
Помощь в легализации побыта;
Предоставление жилья;
Рабочую одежду и обувь бесплатно;

  • Praca Gdańsk
  • Szlifierz Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080