Szef Zmiany
  • Nowa Wieś Wrocławska
Szef Zmiany
, Nowa Wieś Wrocławska, Lower Silesian Voivodeship, Polska
Eurocash S.A.
24. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Eurocash Logistyka:

To nowoczesne Centra Dystrybucyjne zlokalizowane na terenie całej Polski. Dzięki ich rozmieszczeniu i sprawnej pracy, towary dostarczane są aż do 24 tysięcy klientów. Siłę Eurocash Logistyka tworzy ponad 3500 pracowników.

Aktualnie do naszego zespołu, poszukujemy osoby na stanowisko:

Szef Zmiany

Miejsce pracy: Nowa Wieś Wrocławska

Twój zakres obowiązków:

  • Ciągłe podnoszenie wydajności i jakości pracy, bieżąca kontrola i podnoszenie produktywności podległych pracowników,
  • Kontrola prawidłowego przebiegu operacji magazynowych,
  • Praca operacyjna na wyznaczonym odcinku,
  • Sporządzanie raportów z powierzonych Ekipie zadań i wydajności,
  • Nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP, PPOŻ oraz pozostałych procedur operacyjnych i jakościowych obowiązujących w CD.

Nasze wymagania:

  • Minimum roczne doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
  • Znajomość zagadnień związanych z gospodarką magazynową,
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel,
  • Wykształcenie min. średnie,
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Inicjatywa i samodzielność w działaniu,
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz podwładnych,
  • Znajomość system SAP będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Wynagrodzenie składające się z wynagrodzenia zasadniczego i premii uzależnionej od wyników pracy,

-       Prywatna opieka medyczna Medicover,

-       Ubezpieczenie grupowe,

-       Karty sportowe,

-       Paczki i bony na Święta,

-       Atrakcje dla rodziny, m.in. program stypendialny i konkursy rysunkowe dla dzieci Pracowników,

-       Losowania biletów na wydarzenia sportowe i kulturalne,

-       Odpowiedzialne i decyzyjne stanowisko dające możliwość wdrażania nowych rozwiązań w podległym obszarze,

-       Możliwość podnoszenia kompetencji poprzez udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych,

-       Rozbudowaną strukturę Grupy, dająca możliwości awansu,

-       Profesjonalne szkolenie wdrożeniowe.

- Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

100 078
19 667