Szef Utrzymania Ruchu
  • Ogorzelice
mazowieckie, Ogorzelice, mazowieckie, Polska
Modular System Sp. z o.o.
9. 8. 2024

Twój zakres obowiązków

  • nadzór nad utrzymaniem sprawności i ciągłości parku maszynowego zakładu produkcyjnego
  • koordynowanie pracy Działu Utrzymania Ruchu
  • delegowanie zadań dla podległych pracowników i nadzór nad ich terminowym wykonaniem
  • planowanie harmonogramów serwisów, przeglądów, remontów i konserwacji parku technologicznego
  • zapewnienie spójności dokumentacji maszyn i urządzeń
  • rozwój, optymalizacja i wdrażanie nowych rozwiązań w obszarze utrzymania ruchu
  • uczestniczenie w nowych wdrożeniach oraz inwestycjach
  • współpraca z podmiotami zewnętrznymi w zakresie utrzymania ruchu
  • zapewnienie części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych do maszyn i urządzeń
  • dokonywanie analiz i sporządzanie raportów w obszarze utrzymania ruchu

Nasze wymagania

  • wykształcenie – wyższe
  • kilkuletnie doświadczenie zawodowe w firmie produkcyjnej, na podobnym stanowisku
  • wiedza techniczna z zakresu mechaniki i elektroniki
  • bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office
  • doświadczenie w zarządzaniu personelem
  • doskonała umiejętność planowania i organizacji pracy własnej i zespołu
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • wysoka komunikatywność i zdolności negocjacyjne
  • wykształcenie techniczne
  • doświadczenie w branży stalowej lub automotive
  • uprawnienia elektryczne SEP (dozór + eksploatacja)
  • wiedza techniczna z zakresu automatyki, hydrauliki, pneumatyki i robotyki
  • znajomość obsługi systemów: ERP i APS

To oferujemy

  • stabilne środowisko pracy i warunki zatrudnienia – długofalowa współpraca
  • ciekawa, pełna wyzwań praca w dynamicznie rozwijającej się firmie, będącej liderem na rynku w swojej branży
  • szansa na rozwój własnych pomysłów i bezpośredni wpływ na doskonalenie procesów w firmie
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji w nowoczesnym, zrobotyzowanym zakładzie produkcyjnym
  • pracę w nowoczesnych halach produkcyjnych w zakładzie zlokalizowanym w Ogorzelicach gm. Stara Biała

  • Praca mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567