Szef / Szefowa Zespołu Produkcyjnego
  • Starogard Gdański
Starogard Gdański, Starogard Gdański, pomorskie, Polska
POLPHARMA S.A.
4. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Zadania:

  • Nadzór nad  prowadzeniem procesu technologicznego zgodnie z obowiązującą dokumentacją produkcyjną oraz znajomość procesów produkcyjnych
  • Organizowanie pracy podległego zespołu w celu wykonania produkcji zgodnie z harmonogramem
  • Realizacja celów zespołu
  • Motywowanie, rozwój i doskonalenie umiejętności pracowników podległego zespołu
  • Analiza procesu, w przypadku wystąpienia odchyleń lub reklamacji prowadzanie działań wyjaśniających i ich rejestracja w systemie
  • Wprowadzanie działań usprawniających procesy wytwarzania zgodnie z zasadą ciągłego doskonalenia
  • Monitorowanie wskaźników efektywnościowych i planowanie działań korygujących
  • Udział w projektach efektywnościowych

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie (preferowane wykształcenie wyższe)
  • Minimum rok doświadczenia na stanowisku produkcyjnym
  • Umiejętność zarządzania zespołem pracowników
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Komunikatywność
  • Umiejętność współpracy w zespole

Oferujemy:

  • Umowa o pracę
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Karta Multisport
  • Szkolenia i rozwój kompetencji zawodowych
  • Paczki świąteczne dla dzieci
  • Jeden dodatkowy dzień wolny
  • Program emerytalny

  • Praca Starogard Gdański
  • Starogard Gdański - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 041
    18 563