SZEF(-OWA) KUCHNI W RESTAURACJI - praca od zaraz!
  • Katowice
Katowice, Katowice, Śląskie, Polska
Euro Work
22. 5. 2024

Agencja Pośrednictwa Pracy EUROWORK od 18 lat świadczy usługi na najwyższym poziomie,
zapewniając pracownikom dostęp do stabilnych i umożliwiających rozwój ofert pracy na rynku Unii Europejskiej.
Dla naszego Klienta w Polsce, który operuje w branży sportowej, poszukujemy kandydatów na stanowisko:
SZEF(-OWA) KUCHNI W RESTAURACJI
Miejsce pracy: Jeleśnia
Termin rozpoczęcia pracy: od zaraz
Czas trwania projektu: praca na dłuższy czas
Obowiązki:
Planowanie dziennej produkcji i działań kuchni
Organizowanie zakupów i gospodarowanie surowcami
Nawiązywanie i utrzymywanie kontaktu z dostawcami, kontrola cen, pozyskiwanie produktów od lokalnych producentów
Zarządzanie kuchnią, kontrola jakości, delegowanie zadań, tworzenie procedur pracy
Wykonywanie prac kucharskich, tworzenie receptur potraw
Aktualizowanie menu, tworzenie sezonowego menu, planowanie posiłków na różne okazje
Zarządzanie personelem kuchennym, rozwój umiejętności personelu, utrzymywanie wysokich standardów
Współpraca z administracją firmy
Wymagania:
Doświadczenie w pracy na kuchni
Umiejętność zarządzania zespołem i delegowania obowiązków
Pasja do gotowania i dbałość o jakość potraw
Samodzielność, zaangażowanie i skuteczność w realizacji celów
Znajomość specyfiki rynku gastronomicznego
Wykształcenie gastronomiczne (mile widziane)
Certyfikaty z zakresu HACCP (będą dodatkowym atutem)
Co możemy Ci zaoferować?
Umowę o pracę z atrakcyjną stawką
Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie
Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia + premia od obrotu restauracji
Możliwość rozwoju zawodowego i kreatywnego wyrażania siebie w kuchni
Zniżki pracownicze
Przyjazne środowisko pracy i wsparcie zespołu
Pomoc w załatwieniu wszelkich formalności
Profesjonalne podejście i kompleksowe wsparcie w procesie rekrutacji
Nasza firma pracuje zgodnie z prawem Unii Europejskiej – posiadamy certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2476

  • Praca Katowice
  • Szef kuchni Katowice
  • Doradca podatkowy w Polsce Katowice
  • Pracownicy uczelni w Polsce Katowice
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 073
    17 509