Szef Ochrony Obiektu (Dowódca)
  • Kraków
Kraków, Kraków, małopolskie, Polska
Securitas Polska
23. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Opis firmy

Jesteśmy skandynawskim koncernem ochrony. Pozycję lidera na światowym rynku zdobyliśmy dzięki naszym pracownikom oraz nowoczesnym, zintegrowanym rozwiązaniom technicznym.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Szef Ochrony Obiektu

Miejsce pracy: Kraków

Twoje przyszłe zdania:

  • koordynowanie zadań ochrony, podejmowanie decyzji operacyjnych
  • nadzór nad prawidłową realizacją usługi i dbanie o jej wysoką jakość
  • utrzymanie pozytywnej relacji z Klientem
  • raportowanie do Menedżera Operacyjnego
  • prowadzenie dokumentacji związanej z pracownikami i zarządzaniem kontraktem
  • wdrażanie i szkolenie nowych i obecnych pracowników
  • dokonywanie ocen pracowniczych oraz kontrola podległych pracowników
  • kontaktowanie się z właściwymi służbami (policja, straż pożarna), gdy sytuacja tego wymaga
  • kontrolowanie stanu technicznego zabezpieczenia urządzeń (alarmowych, sygnalizacyjnych) na terenie obiektu
  • wykonywanie innych zadań w zakresie służby ochronnej, zleconych przez przełożonych (w porozumieniu z Menedżerem Operacyjnym lub Dyrektorem Regionalnym)

Poszukujemy osób:

  • posiadających wpis na Listę Kwalifikowanych Pracowników Ochrony - warunek konieczny
  • posiadających dopuszczenie do broni
  • niekaranych
  • mile widziane doświadczenie w zarządzaniu wieloosobowym zespołem pracowników ochrony

Ze swojej strony oferujemy:

  • umowę o pracę na pełny etat
  • stawkę 6500 PLN brutto
  • narzędzia potrzebne do pracy: telefon i laptop
  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • ubezpieczenie NNW (od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków)
  • możliwość awansu i rozwoju zawodowego w strukturach firmy
Dodatkowe informacje

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV.

Kliknięcie przycisku „Aplikuj” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Securitas Polska Sp. z o.o. i Securitas Services Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 6 dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.

Możesz zapoznać się ze szczegółową polityką ochrony danych osobowych przez spółki Securitas pod adresem: https://www.securitas.pl/Securitas/stand-alone/polityka-prywatnoci/

Dane osobowe będą przechowywane przez okres 24 miesięcy od dnia złożenia aplikacji lub do momentu wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych.

  • Praca Kraków
  • Szef kuchni Kraków
  • Pracownik ochrony Kraków
  • Technik ochrony środowiska Kraków
  • Specjalista ds. ochrony danych Kraków
  • Specjalista ds. ochrony zdrowia Kraków
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584