Szef Obszaru (Brygadzista)
  • Pruszków
Pruszków, Pruszków, Masovian Voivodeship, Polska
RTV EURO AGD
10. 10. 2024

Miejsce pracy: Pruszków

Twój zakres obowiązków

  • Odpowiedzialność za prawidłową realizację bieżących procesów zachodzących w magazynie podczas pełnienia zmiany w powierzonym obszarze
  • Odpowiedzialność za efektywną organizację i koordynację bieżącej pracy pracowników w powierzonym obszarze
  • Nadzór oraz budowa efektywnych zespołów w powierzonym obszarze
  • Kontrola i nadzór zasad bezpieczeństwa i porządku w zakresie ludzi, towaru, urządzeń i wyposażenia magazynu

Nasze wymagania

  • Znajomość dokumentacji i procesów magazynowych
  • Umiejętność planowania i nadzorowania pracy zespołu
  • Komunikatywność i umiejętność budowania zaangażowania w zespole
  • Chęć rozwoju i dzielenia się wiedzą
  • Entuzjazm i zaangażowanie
  • Wysokie zdolności komunikacyjne
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office, w tym Excel

To oferujemy

  • Wynagrodzenie podstawowe oraz możliwość wypracowania atrakcyjnej premii wynikowo-jakościowej
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie będącej liderem w swojej branży
  • Pakiet szkoleniowy, który zapewni Ci 100 % przygotowanie do wykonywanych obowiązków
  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • Ścieżkę rozwoju zawodowego w strukturach firmy
  • Dużą część życia spędzasz w pracy, spędź je w dobrym towarzystwie!

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • parking dla pracowników
  • program rekomendacji pracowników
  • możliwość uzyskania uprawnień

POZNAJ NAS I ZACZNIJ SWOJĄ KARIERĘ W EURO!

Jesteśmy polską firmą, która od 25 lat działa na rynku sprzedaży sprzętu elektronicznego i sprzętu gospodarstwa domowego. Docieramy do Klientów za pośrednictwem trzech kanałów sprzedaży: ogólnopolskiej sieci sklepów, jednego z największych sklepów internetowych w Polsce www.euro.com.pl oraz przez Contact Center. Naszą sprzedaż wspiera ogólnopolska sieć transportu, Magazyn Centralny i lokalne Centra Logistyczne w całym kraju.

Pracują dla nas specjaliści różnych dziedzin, którzy tworzą i wdrażają projekty, mające wpływ na działanie całej Firmy.

Nasi pracownicy rozwijają się z nami – 80% osób na stanowiskach kierowniczych w naszej Firmie awansowało w ramach rekrutacji wewnętrznych.

To co dla nas ważne, to zaangażowanie, otwartość, chęć do pracy i gotowość na wyzwania.

Masz to w sobie? Dołącz do nas!

Wszystkie informacje o przetwarzaniu danych osobowych w tej rekrutacji znajdziesz w formularzu aplikacyjnym, po kliknięciu w przycisk "Aplikuj Teraz".

  • Praca Pruszków
  • Pruszków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    108 133
    19 251