Szef Kuchni / żywienie zbiorowe
  • Wartkowice
Wartkowice, Wartkowice, Łódzkie, Polska
Dussmann Polska Sp. z o.o.
9. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Oferujemy:

- Atrakcyjne i uczciwe wynagrodzenie w oparciu o Umowę o Pracę (po okresie próbnym).

- Zwrot kosztów dojazdu do miejsca pracy.

- Pracę w systemie równoważnym (6:00-14:00;18:00-2:00) , w tym 1-2 weekendy w miesiącu.

- Możliwość rozwoju w strukturach firmy oraz profesjonalne szkolenia.

- Pracę w zgranym zespole, w którym każdy jest szanowany, w międzynarodowej firmie o stabilnej pozycji na rynku.

Zakres obowiązków:

- Zarządzanie podległym personelem oraz tworzenie grafików obecności.

- Układanie menu atrakcyjnego dla pracowników obiektu przy jednoczesnej kontroli kosztów produktów.

- Przygotowanie potraw zgodnie ze standardami firmy.

- Dbanie o wysoką jakość serwowanych produktów, spełniających oczekiwania klienta.

- Składanie zamówień, kontrola magazynów, kosztów spożywczych oraz dokumentów od dostawców.

- Ścisła współpraca z kierownikiem obiektu w zakresie tworzenia menu oraz kontroli kosztów obiektu.

- Sprzątanie stanowiska pracy.

- Kontrola punktów HACCAP.

Oczekujemy:

- Doświadczenia na podobnym stanowisku, mile widziane w gastronomii zamkniętej.

- Znajomości tradycyjnej kuchni polskiej.

- Umiejętności kontroli kosztów oraz prowadzenia gospodarki magazynowej.

- Odpowiedzialności za jakość, świeżość oraz atrakcyjną prezentację przygotowywanych dań.

- Kontroli pracy podległego zespołu, szkolenie niższych stopniem pracowników.

- Aktualnego zaświadczenia z badań sanitarno – epidemiologicznych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem się informacjami administratora o przetwarzaniu danych oraz z prawami jakie przysługują mi na mocy powyższego Rozporządzenia.

  • Praca Wartkowice
  • Wartkowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 631
    18 246