Szef Kuchni
  • Warszawa
Szef Kuchni
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
ibis & ibis Budget Warszawa Reduta
4. 10. 2024

Twój zakres obowiązków

Będziesz nadzorować działanie kuchni, kierować podległym zespołem, zarządzać menu, aby goście mogli cieszyć się znakomitymi smakami, które dodadzą ich pobytowi kulinarnych wrażeń!

Nasze wymagania

  • Gotowanie to Twoja pasja
  • Masz doświadczenie na stanowisku Szefa kuchni
  • Znasz zasady HACCP
  • Potrafisz bardzo dobrze zorganizować zarówno własną pracę, jak i zespołu
  • Samodzielnie rozwiązujesz problemy i podejmujesz decyzje
  • Jesteś dyspozycyjny/a i otwarty/a na pracę zmianową
  • Potrafisz pracować pod presją czasu
  • Znasz język polski w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
  • Chcesz się rozwijać
  • Jesteś uprawniony/a do pracy na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, odpowiadającej charakterowi stanowiska pracy opisanego w ramach niniejszego ogłoszenia

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w największej sieci hotelowej
  • Premie półroczne, dofinansowanie do wypoczynku i świadczenia świąteczne
  • Prywatną opiekę medyczną w Medicover i kartę Multisport
  • Spotkania integracyjne
  • Obiady pracownicze
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Karty zniżkowe na pobyty w hotelach sieci na całym świecie
  • Program poleceń pracowniczych – jeśli zatrudnimy kogoś, kogo polecisz, wynagrodzimy Ci to finansowo

  • Praca Warszawa
  • Szef kuchni Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 407
    18 648