Szef kuchni do greckiej restauracji
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
PAPAPITA
22. 8. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  1. Zarządzanie kuchnią i produkcją zgodnie z GHP/GMP i HACCP
  2. Planowanie i kontrola produkcji pod katem ilości, jakości i zgodności z recepturami
  3. Kontrola wydawki pod kątem zgodności z zamówieniami, jakości i czasu wydawanych dań
  4. Kontrola magazynu (chłodnia, mroźnia, magazyn suchy), zamawianie towarów, przyjmowanie dostaw
  5. Przeprowadzanie/nadzór nad cotygodniowymi inwentaryzacjami towarów związanych z kuchnią
  6. Planowanie i nadzór nad pracą podległego personelu (10 osób)
  7. Rekrutacja, szkolenie i wdrażanie nowego personelu (w zależności od potrzeb)

WYMAGANIA:
  • Wykształcenie gastronomiczne (udokumentowane)
  • Doświadczenie (min. 2 lata) na stanowisku szefa kuchni, referencje mile widziane
  • Znajomość kuchni śródziemnomorskiej, greckiej mile widziane
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikacji
  • Dyspozycyjność i zaangażowanie - praca również w weekendy i święta

OFERUJEMY:
  1. Stabilną pracę w gronie ludzi z pasją
  2. Możliwość zdobycia nowych doświadczeń i rozwoju osobistego
  3. Comiesięczną pensję podstawową + premie za zrealizowane cele
  4. Umowę o pracę (po 1-miesięcznym okresie wdrożeniowo-próbnym)

  • Praca Warszawa
  • Szef kuchni Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567