Szef Kuchni
  • Żywiec
Szef Kuchni
Żywiec, Żywiec, Śląskie, Polska
BN Consulting
23. 5. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

ZADANIA:

  • Innowacyjność i kreatywność w sposobie przygotowywania dań

  • Planowanie Menu - tworzenie i rozwijanie sezonowych menu

  • Kontrola jakości potraw pod względem smaku, wyglądu, ilości

  • Planowanie i organizacja pracy kuchni

  • Zarządzanie zapasami

  • Monitorowanie i analiza kosztów kuchni

  • Rozliczanie pracy podległych pracowników

WYMAGANIA:

WYMAGANIA:

  • Poszukujemy osoby zaangażowanej z pasją do gastronomii

  • Minimum 5 lat doświadczenia w zarządzaniu gastronomią

  • Wysokie umiejęstności przygotowania dań z naciskiem na kuchnię polską

  • Znajomość zasad HACCP

  • Dobra organizacja pracy i umiejętność pracy pod presją czasu

  • Umiejętność zarządzania zespołem

Mile widziana:

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

OFERUJEMY:

OFERMUJEMY

  • możliwość rozwoju zawodowego oraz realizację swoich pomysłów

  • stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia

  • przyjazną atomsferę w pracy oraz relacje oparte na zaufaniu

  • Praca Żywiec
  • Żywiec - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 073
    17 509