Szef Kuchni
  • Grudziądz
Szef Kuchni
Grudziądz, Grudziądz, Kujawsko-Pomorskie, Polska
SalesHR
20. 8. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • arządzanie zespołem kucharek (kilka osób) i planowanie ich pracy
  • Koordynacja pracy kuchni, dbanie o płynność i efektywność procesów
  • Przygotowywanie menu i dbanie o jego aktualność, z uwzględnieniem sezonowości i dostępności składników
  • Kontrola jakości dań i estetyki ich podania
  • Monitorowanie stanów magazynowych i składanie zamówień
  • Przestrzeganie standardów sanitarnych i higienicznych w kuchni
  • Szkolenie i rozwijanie umiejętności członków zespołu

WYMAGANIA:
  • Doświadczenie na stanowisku Szefa Kuchni, preferowane w restauracji z kuchnią polską minimum 2 lata
  • Doskonałe umiejętności zarządzania zespołem i organizacji pracy - warunek konieczny
  • Kreatywność w tworzeniu i aktualizowaniu menu
  • Znajomość nowoczesnych technik kulinarnych i trendów gastronomicznych
  • Umiejętność pracy pod presją czasu i w dynamicznym środowisku
  • Gotowość do pracy w weekendy

OFERUJEMY:
  • wynagrodzenie podstawowe - do ustalenia, otwartość na oczekiwania finansowe
  • bardzo dużą samodzielność w odwiedzanym kompleksie
  • możliwość wdrożenia własnych standardów

  • Praca Grudziądz
  • Szef kuchni Grudziądz
  • Grudziądz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584