Szef kuchni
  • Grodzisk Mazowiecki
Szef kuchni
Grodzisk Mazowiecki, Grodzisk Mazowiecki, mazowieckie, Polska
Monika Jakubiak MJ Governess
15. 9. 2024

Nowo powstałe bistro w centrum Warszawy zatrudni szefa kuchni

Szef kuchni

Obowiązki

  • •zarządzanie podległym zespołem pracowników
  • •przestrzeganie systemów HACCAP i BHP kierowanie, planowanie, koordynowanie i nadzorowanie wszelkich czynności związanych z organizacją pracy kuchni
  • •wprowadzanie ulepszeń w zakresie funkcjonowania kuchni
  • •dbałość o estetykę otoczenia i wysoki standard dań, kontrola stanów magazynowych (w tym przeprowadzanie inwentaryzacji)

Wymagania

  • •doświadczenia na stanowisku szefa kuchni lub zastępcy szefa kuchni
  • •bardzo dobra organizacja czasu pracy.
  • •umiejętności zarządzania zespołem, szkolenie nowych pracowników
  • •odpowiedzialność
  • •wysoka kultura osobista

Oferujemy

  • •umowę o pracę - etat
  • •stabilne zatrudnienie
  • •pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • •pracę w zespole doświadczonych, zmotywowanych współpracowników

  • Praca Grodzisk Mazowiecki
  • Grodzisk Mazowiecki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584