Szef Biura Kontroli Jakości
  • Mikołów
Mikołów, Mikołów, śląskie, Polska
FPM S.A.
5. 10. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie zespołem specjalistów do spraw jakości w zakresie pomiarów; badań NDT oraz nadzorowanie prowadzonych prac.
  • Rozwój, optymalizacja i ciągłe doskonalenie standardów jakości w organizacji.
  • Reprezentowanie firmy podczas audytów, cyklicznych spotkań z klientem, zapewniając zgodność z wymaganiami oraz najwyższy poziom usług.
  • Przygotowywanie analiz, raportów, prowadzenie kart niezgodności jakościowych z pracy zespołu.
  • Dbałość o realizację procedur reklamacyjnych
  • Znajomość zagadnień Lean

Nasze wymagania

  • Certyfikaty kompetencji w metodach VT; MT; PT, UT minimum w stopniu drugim,
  • Biegła znajomość rysunku technicznego,
  • Znajomość języka angielskiego, dodatkowym atutem będzie język niemiecki
  • Znajomości programów MS Office i biegła obsługa komputera
  • Doświadczenie oraz praktyczna wiedza w zarządzaniu działem kontroli jakości
  • Samodzielność oraz bardzo dobra organizacja pracy własnej i podległego zespołu
  • Umiejętność szybkiego podejmowania decyzji i logicznego myślenia

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • Wynagrodzenie wraz z systemem premiowym dostosowane do posiadanych kwalifikacji,
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz doskonalenia swojej wiedzy i kompetencji,
  • Pracę w doświadczonym i zgranym zespole,
  • Dofinansowanie do karty sportowej, ZFŚS,
  • Możliwość skorzystania z atrakcyjnych programów dedykowanych dzieciom pracowników (możliwość wyjazdów wakacyjnych, programy rozwojowe itp.).

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV z zamieszczoną zgodą na przetwarzanie danych osobowych za pomocą przycisku Aplikuj teraz.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

  • Praca Mikołów
  • Mikołów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 041
    18 563