Szef Bazy
  • Chojna
Szef Bazy
Chojna, Chojna, West Pomeranian Voivodeship, Polska
"AGROCHEM PUŁAWY" Sp. z o.o. Oddział Człuchów
10. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Szef Bazy

Miejsce pracy: Chojna

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowe zarządzanie podległą bazą magazynową nawozów sypkich i płynnych,
  • nadzór nad logistyką samochodową i kolejową,
  • organizacja pracy podległego personelu,
  • obsługa klientów, sprzedaż pełnej palety środków do produkcji rolnej,
  • rozwijanie kontaktów z aktualnymi i potencjalnymi klientami- rolnikami,
  • doradztwo agrotechniczne dla klientów,
  • dbanie o terminowość wykonania wymaganych przepisami przeglądów sprzętu i nieruchomości bazy.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe rolnicze, logistyczne lub pokrewne,
  • min. 3-letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym,
  • bardzo dobra znajomość branży rolnej, ze szczególnym uwzględnieniem rynku nawozów mineralnych,
  • bardzo dobra znajomość pełnej palety asortymentowej nawozów mineralnych sypkich i płynnych (RSM),
  • bardzo dobra znajomość zasad prowadzenia gospodarki magazynowej,
  • bardzo dobra znajomość procedur z zakresu współpracy z PKP,
  • bardzo dobra znajomość zasad obsługi klienta,
  • bardzo dobra znajomość zagadnień z zakresu uprawy roślin, agrotechniki i agronomii,
  • wiedza oraz doświadczenie z zakresu zarządzania ludźmi, motywowania, przydzielania i rozliczania z zadań,
  • prawo jazdy kat. „B”.

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • wysokie wynagrodzenie zasadnicze plus system premiowy,
  • pracę w Firmie będącej liderem rynku nawozowego,
  • niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy (również do użytku prywatnego), telefon, laptop,
  • dofinansowanie zajęć sportowych, prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • służbowy samochód do użytku prywatnego
  • program emerytalny
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku

Uprzejmie informujemy, iż odpowiemy tylko na wybrane oferty.

"AGROCHEM PUŁAWY" Sp. z o.o. to firma handlowa, której właścicielem jest GRUPA AZOTY - jedna z 10 największych firm w Polsce, drugi co do wielkości producent nawozów w Europie. Jesteśmy partnerem w zaopatrzeniu rolnictwa, specjalizujący się w dystrybucji nawozów mineralnych, środków ochrony roślin, kwalifikowanego materiału siewnego oraz prowadzący skup płodów rolnych.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez „AGROCHEM PUŁAWY“ Sp. z o.o. z siedzibą w Puławach na potrzeby realizacji procesu rekrutacji na wolne stanowisko pracy, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych, tj. z dnia 30 sierpnia 2019 roku (Dz.U. z 2019 r., poz. 1781) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

  • Praca Chojna
  • Chojna - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 572
    18 690