Szansa na dużą ilość godzin = DUŻY ZAROBEK | Nowoczesny magazyn!
  • Zakroczym
Zakroczym, Zakroczym, Mazowieckie, Polska
OTTO Work Force
8. 5. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Kompletowanie zamówień przy użyciu skanera lub bez
  • Drobne prace porządkowe
  • Pakowanie i sortowanie towaru

WYMAGANIA:
  • Zaangożowanie i chęci do pracy

OFERUJEMY:
  • Podstawę miesięczna 3350-7300 zł netto (pamiętaj, że jeśli jesteś studentem Twoje wynagrodzenie brutto=netto)
  • Wysoką PREMIĘ regulaminową – nawet do 1600 zł miesięcznie!!!
  • Dodatki za wyniki pracy i frekwencję
  • BEZPŁATNY TRANSPORT DO/Z PRACY
  • Pracę w godzinach: 08:00-18:00 i 18:00-4:00
  • Możliwość wyrabiania dużej ilości godzin, również w weekendy
  • Wsparcie koordynatorów OTTO
  • Rekrutację on-line
  • Ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków

  • Praca Zakroczym
  • Zakroczym - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293