System-Business Analyst
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Województwo mazowieckie, Polska
Antal Sp. z o.o.
10. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Analityk Biznesowo-Systemowy

Szukasz nowych wyzwań? Chcesz mieć realny wpływ na rozwój systemów i rozwiązań IT? Dołącz do zespołu jako Analityk Biznesowo-Systemowy i wspólnie z teamem buduj przyszłość technologii!

Twoje główne zadania:

  • Zbieranie i analiza wymagań klienta biznesowego związanych z rozwojem systemów IT,
  • Formułowanie wymagań systemowych oraz uzgadnianie produktów analitycznych z interesariuszami,
  • Ścisła współpraca z klientem biznesowym oraz zespołami programistów i testerów,
  • Wsparcie w zakresie testów i integracji z bazami danych,
  • Dbanie o jakość i kompletność dokumentacji analitycznej.

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe (analityczne, ekonomiczne, informatyczne lub pokrewne),
  • Minimum 2-3 lata doświadczenia w analizie biznesowo-systemowej,
  • Umiejętność współpracy z zespołem IT i biznesem,
  • Praktyczna znajomość notacji UML oraz podstawowa znajomość SQL,
  • Doświadczenie z narzędziem Enterprise Architect lub pokrewnym,
  • Doskonała komunikatywność i organizacja pracy,

Dodatkowe atuty:

  • Znajomość metodyk SCRUM,
  • Doświadczenie w pracy z webservice,
  • Umiejętność wyszukiwania wiedzy rozproszonej po różnych jednostkach.

Co oferujemy:

  • Kontrakt B2B
  • Praca hybrydowa lub zdalna w zależności od Twoich preferencji
  • Luxmed i Multisport
  • Wsparcie w rozwoju zawodowym i dostęp do nowoczesnych technologii,
  • Pracę w dynamicznym zespole, gdzie Twój wkład ma znaczenie.

Jeśli posiadasz doświadczenie w analizie biznesowo-systemowej i chcesz rozwijać swoje umiejętności w profesjonalnym środowisku, dołącz do nas! Razem tworzymy innowacyjne rozwiązania IT.

  • Praca Warszawa
  • Business Development Manager Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 851
    19 087