System Analyst
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
NESS SOLUTION sp. z o.o.
6. 6. 2024

Miejsce pracy: Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL
  • UML
  • Enterprise Architect
  • Visio

O projekcie

Dla naszego partnera biznesowego w domenie transakcji kartowych poszukujemy do długofalowej współpracy Analityka Systemowego. Stabilność oraz skala Klienta dla którego świadczymy usługi w modelu body-leasing zapewnia ciągłość projektową i bardzo dobre środowisko do rozwoju.

Kiedy: ASAP - Lipiec 2024

Współpraca: Stała, długofalowa

Doświadczenie: 5 lat +

Branża: finansowa/payment

Lokalizacja: Hybrydowo (2 dni z biura/3 dni zdalnie) Warszawa w okresie wdrożenia - w późniejszej fazie wizyty w biurze rzadsze

Twój zakres obowiązków

  • Opracowywanie struktury procesów oraz zintegrowanych systemów rozliczeniowych na rynku polskim oraz międzynarodowym,
  • Tworzenie specyfikacji funkcjonalnych i niefunkcjonalnych,
  • Uczestnictwo w warsztatach z biznesem wewnętrznym oraz przedstawicielami Klientów,
  • Analiza wymagań biznesowych i wypracowywanie koncepcji realizujących zmiany systemowe,
  • Tworzenie dokumentacji technicznej w oparciu o obowiązujące dokumenty projektowe,
  • Planowanie założeń projektów we współpracy z innymi członkami zespołu IT.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie o profilu informatycznym lub technicznym,
  • Minimum 5 lat doświadczenia na stanowisku analityka systemowego/ biznesowo-systemowego,
  • Praktyczna znajomość SQL
  • Praktyczna znajomość UML
  • Znajomość interfejsów web services REST/SOAP,
  • Znajomość: Enterprise Architect, Visio,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2 lub wyższym.

Mile widziane

  • Wiedza dotycząca systemów finansowo-księgowych, autoryzacyjnych, rozliczeniowych, kartowych.

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • u klienta
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • koncentrujesz się na utrzymaniu kodu
  • scrum
  • waterfall

Skład zespołu

  • backend developer
  • architekt
  • administrator IT

Tak pracujemy nad projektem

  • Continuous Deployment
  • Continuous Integration
  • DevOps

To oferujemy

  • Długofalową współpracę opartą o kontrakt B2B,
  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętność i doświadczenia: 120 - 150 + vat/h,
  • Benefity: Multisport, prywatna opieka medyczna,
  • Pracę hybrydową z przewagą zdalnej (system 2/3),
  • Dogodną lokalizacje biura w pobliżu stacji metra.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna

Etapy rekrutacji

  • Rozmowa telefoniczna
  • Rozmowa techniczna online
  • Rozmowa z zespołem online

Ness Solution specializes in combining business with technology by providing high-skilled specialists for banks, insurance firms, enterprises belonging to the payment ecosystem and telecommunications companies.

1. Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ness Solution sp. z o.o. w celu realizacji procesu rekrutacji.2. Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ness Solution sp. z o.o. w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacji.3. Zgadzam się na udostępnianie moich danych osobowych przez Ness Solution sp. z o.o. Partnerom Ness Solution sp. z o.o. w celach rekrutacji na potrzeby realizowanych przez nich projektów.

  • Praca Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080