System Administrator (Nutanix/Vmware/Azure)
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Lower Silesian Voivodeship, Polska
Link Group
16. 9. 2024

Nasz klient, globalna firma FMCG poszukuje specjalisty na stanowisko System Administrator/DC Engineer w zespole zajmującym się technologią i infrastrukturą. Zespół ten odpowiada za zarządzanie i zabezpieczanie infrastruktury IT oraz platform danych, zapewniając dynamiczne i elastyczne środowisko technologiczne.

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie Infrastrukturą: Administracja i konfiguracja systemów chmurowych, w tym zarządzanie środowiskiem Nutanix oraz migracja na Azure Stack.
  • Budowanie Storage: Praca blisko budowania i zarządzania systemami storage oraz konfiguracja rozwiązań do monitorowania, takich jak ManageEngine i Elasticsearch.
  • Migracja i Wdrażanie: Doświadczenie w migracji z Nutanix na Azure Stack oraz konfiguracja i zarządzanie środowiskiem chmurowym.
  • Wsparcie Techniczne: Wsparcie techniczne i rozwiązywanie problemów związanych z infrastrukturą chmurową i lokalną.

Wymagania:

  • Technologie Chmurowe: Znajomość Microsoft Azure, Nutanix, i Azure Stack (rozszerzenie globalnej chmury Azure dostępne z lokalnego centrum danych).
  • Virtualizacja: Doświadczenie z VMware i Nutanix. Umiejętność pracy w środowisku chmurowym i on-premise.
  • Migracja: Doświadczenie w migracji z Nutanix na Azure Stack.
  • Monitoring i Narzędzia: Doświadczenie z narzędziami monitorującymi (ManageEngine, Elasticsearch).
  • Umiejętności Techniczne: Znajomość systemów operacyjnych Windows (2012-2019), SQL, Ansible, Terraform, PowerShell.
  • Komunikacja i Współpraca: Umiejętność pracy w zespole, dobra komunikacja z interesariuszami wewnętrznymi i zewnętrznymi.

  • Praca Wrocław
  • Administrator nieruchomości Wrocław
  • Administrator IT Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567