System Administrator Mid Senior
  • Katowice
Katowice, Katowice, Silesian Voivodeship, Polska
Conpeek sp. z o.o
23. 5. 2024

Od 2017 rozwijamy od podstaw i wdrażamy z sukcesem własny system Contact Center, CRM, Ticketing, Unified Communication dla klientów polskich i międzynarodowych. Do naszego zespołu szukamy osoby na stanowisko Inżyniera Systemów i Sieci (Senior)

✅ Zakres obowiązków

  • Udział we wdrożeniach w zakresie technicznym: współpraca przy architekturze rozwiązań, instalacja, konfiguracja systemów i aplikacji
  • Podejmowanie działań w celu zapewnienia ciągłości usług oraz wypełnienia SLA, w tym reagowanie i zarządzanie incydentami, diagnostyka, zarządzanie monitoringiem aplikacji i infrastruktur
  • Współpraca nad automatyzacją i rozwojem architektury/procesów w powyższych obszarach

 Wymagania pracodawcy

  • umiejętność administracji systemami Linux (Debian/Ubuntu)
  • umiejętność pisania skryptów bash lub/i python na poziomie pozwalającym na automatyzację zadań w obszarze utrzymania infrastruktury/OS i aplikacji
  • umiejętność pracy z relacyjnymi (MySQL/MariaDB) oraz nierelacyjnymi (MongoDB) bazami danych, zarówno w zakresie administracji serwerami jak i operacjami na modelu i danych
  • znajomość zagadnień z zakresu sieci w tym rozumienie warstwowego modelu TCP/IP, komunikacji klient-serwer, powszechnie używanych protokołów takich jak DNS, HTTP, SMTP
  • umiejętność konfiguracji sieci w środowiskach Linux w tym konfiguracja DHCP, VLAN, bondingu, zarządzanie regułami filtracji ruchu (iptables/nftables), routingu statycznego oraz NAT, tuneli IPSEC
  • znajomość zagadnień związanych z konteneryzacją (Docker) z uwzględnieniem budowania i zarządzania obrazami oraz zarządzaniem środowiskiem kontenerowym
  • znajomość narzędzia docker-compose
  • znajomość narzędzi do monitoringu: Prometheus, Grafana
  • znajomość i doświadczenie związane z utrzymaniem aplikacji o skalowalnej i rozproszonej architekturze; rozumienie pojęć load-balancing, high-availability, reverse-proxy, API
  • umiejętność pracy z systemem kontroli wersji (Git)

✨ Mile widziane

  • znajomość protokołów VoIP – SIP i RTP
  • znajomość technologii WebRTC oraz mechanizmów NAT Traversal (STUN, TURN, ICE)
  • znajomość narzędzi do zarządzania konfiguracją, preferowany Ansible
  • umiejętność zarządzania infrastrukturą w środowiskach public cloud GCP lub Azure
  • znajomość Kubernetes
  • znajomość narzędzi CI/CD (Jenkins)

⭐ Co oferujemy?

  • Ciągły rozwój - zarówno w zakresie kompetencji jak i finansowy
  • Praca zdalna, 8h dziennie, start pomiędzy 8:00 – 10:00
  • Umowę o współpracy (B2B)
  • Dostęp do kursów
  • Karta Multisport Plus
  • Spotkania firmowe, wyjazdy integracyjne (żagle, poker, mazury)

  • Praca Katowice
  • Administrator nieruchomości Katowice
  • Administrator IT Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    90 980
    16 157