SysOp DevOps Engineer
  • Poznań
Poznań, Poznań, Greater Poland Voivodeship, Polska
Waynet
23. 5. 2024

Dołącz do zespołu Waynet - firmy specjalizującej się w tworzeniu oraz obsłudze sklepów internetowych na PrestaShop!

Jesteśmy oficjalnym partnerem PrestaShop.

Realizujemy największe projekty sklepów internetowych opartych o ten system w Polsce, do grona naszych klientów należą Gerlach, Ania Kruk, Reporter Young czy Botland. Posiadamy blisko 300 autorskich modułów, tworzymy moduły dla firm trzecich np. Inpost czy Empik, rozwijamy także swoją platformę B2B opartą o najnowszą wersję PrestaShop, zapewniamy naszym klientom dedykowany hosting.

Zakres obowiązków:

  • Projektowanie i wdrażanie nowych rozwiązań zarówno wewnątrzfirmowych, jak i dla projektów zewnętrznych
  • Utrzymanie i rozwój istniejącej infrastruktury (głównie developerskiej i testowej)
  • Automatyzacja działań, tworzenie skryptów
  • Utrzymanie, rozwój i projektowanie pipelineów CI/CD na GitLab
  • Wsparcie merytoryczne developerów oraz project managerów
  • Kontakt z zewnętrznym działem administracji IT odpowiedzialnym za środowiska produkcyjne

Umiejętności:

  • Umiejętność pracy w zespole i bardzo dobre umiejętności komunikacyjne
  • Samodzielność w realizacji zadań
  • Angielski pozwalający na swobodne korzystanie z dokumentacji
  • Chęć nauki i rozwoju
  • Orientacja na rozwiązywanie problemów

Wymagana znajomość technologii:

  • Linux (Debian/Ubuntu)
  • Proxmox (LXC + KVM)
  • Docker
  • Nginx + PHP-FPM
  • MySQL Server
  • GitLab
  • Bash lub Python

Mile widziane:

  • Podstawy PHP/SQL
  • Varnish
  • Kubernetes
  • Elastic Search
  • Ansible
  • Locust
  • Public Cloud
  • Grafana

Poziom:

  • Mid/Regular

Oferujemy:

  • Pracę zdalnie lub w biurze w Krakowie
  • Elastyczne godziny pracy
  • Szkolenia i rozwój zawodowy
  • Dużą niezależność i samodzielność w doborze sposobu realizowanych zadań
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie e-commerce
  • Przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole realizującą projekty dla największych sklepów opartych o Prestashop w Polsce
  • Nowoczesne narzędzia - sprzęt, oprogramowanie
  • Wyjścia i wyjazdy integracyjne, kartę multisport, pakiety medyczne
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i umiejętności

Jeśli jesteś zainteresowany/a, prześlij swoje CV na adres: rekrutacja at waynet.pl wraz z krótkim opisem swoich dotychczasowych doświadczeń i motywacji do podjęcia pracy na tym stanowisku.

Do zobaczenia na rozmowie rekrutacyjnej!

  • Praca Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 073
    17 509