Suwnicowy - Świętochłowice
  • Świętochłowice
Świętochłowice, Świętochłowice, Śląskie, Polska
ArcelorMittal Poland S.A.
26. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Czym będziesz się zajmować:

  • obsługą suwnic specjalistycznych sterowanych z poziomu roboczego,
  • logistyką materiałów hutniczych,
  • transportem m.in. kręgów
  • załadunkiem wyrobów gotowych na samochody oraz wagony.

WYMAGANIA:

Jesteś idealnym kandydatem, jeśli posiadasz:

  • wykształcenie minimum zawodowe,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • uprawnienia UDT do obsługi suwnic specjalnych sterowanych z poziomu roboczego,
  • uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych (mile widziane),
  • gotowość do podjęcia pracy w systemie czterobrygadowym.

OFERUJEMY:
  • atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy,

  • opiekę medyczną,

  • posiłki dla pracowników,

  • dodatkowy dzień wolny (4. maja to nasze święto - Dzień Hutnika),

  • pracowniczy program emerytalny,

  • fundusz socjalny ( wczasy pod gruszą, bilety do kina itp.)

  • szkolenia i kursy podnoszące kwalifikacje zawodowe

  • Praca Świętochłowice
  • Świętochłowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 456
    20 532