Sushi master
  • Kalisz
sushi master
Kalisz, Kalisz, Województwo wielkopolskie, Polska
Veritas Art
16. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska:

Do naszej renomowanej restauracji Ramen Shop and Sushi poszukujemy doświadczonego Sushi Mastera, który dołączy do naszego zespołu. Jeśli pasjonujesz się japońską kuchnią, posiadasz wyjątkowe umiejętności w przygotowywaniu sushi oraz pragniesz tworzyć niezapomniane doznania kulinarne dla naszych gości, to stanowisko jest idealne dla Ciebie!

Główne obowiązki:

  • Przygotowywanie i serwowanie różnorodnych dań sushi z najwyższej jakości składników.
  • Kreowanie nowych propozycji w menu, zgodnie z aktualnymi trendami i preferencjami klientów.
  • Dbanie o estetykę i prezentację serwowanych potraw.
  • Utrzymywanie najwyższych standardów higieny i czystości w miejscu pracy.

Wymagania:

  • Min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku.
  • Doskonała znajomość technik przygotowywania sushi i innych dań japońskich.
  • Kreatywność i umiejętność tworzenia nowych potraw.
  • Zdolność do pracy pod presją czasu oraz w zespole.
  • Znajomość zasad higieny oraz przepisów sanitarnych.
  • Umiejętność zarządzania zespołem będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do doświadczenia i umiejętności.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i uczestnictwa w szkoleniach.
  • Pracę w dynamicznym i przyjaznym zespole.
  • Elastyczny grafik pracy.

Jeśli jesteś zainteresowany/a, wyślij swoje CV oraz list motywacyjny na adres [adres e-mail z tytułem "Sushi Master - [Twoje Imię i Nazwisko".

Dołącz do naszego zespołu i rozwijaj swoją karierę w prestiżowej restauracji sushi!

  • Praca Kalisz
  • Kalisz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584