Support Engineer / Administrator aplikacji
  • Gdynia
Gdynia, Gdynia, Pomorskie, Polska
Lumicode Sp. z o.o. Grupa Pentacomp
11. 10. 2024

Lumicode Sp. z o.o. należy do Grupy Pentacomp która jest producentem rozwiązań informatycznych i dostawcą profesjonalnych usług IT dla dużych przedsiębiorstw i sektora publicznego.
Jako Lumicode Sp. z o.o. specjalizujemy się w usługach outsourcingu IT. Odkryj potencjał IT Contractingu i zbuduj swoją karierę na własnych warunkach :)
Obecnie poszukujemy:
• Support Engineera / Administratora aplikacji (75% zdalnie – 25% stacjonarnie)
Możliwe miejsca pracy: Gdańsk / Gdynia
Umowa: B2B
Stawka: do 120 zł netto/h
Godziny pracy: Elastyczne (start w przedziale 7-10)
Jak będzie wyglądał Twój zakres obowiązków:
• Obsługa codziennych operacji produkcyjnych i przedprodukcyjnych
• Odpowiedzialność za odpowiadanie na zapytania biznesowe za pośrednictwem poczty elektronicznej, codzienne monitorowanie systemów
• Zadania związane z zarządzaniem usługami IT
• Zarządzanie zgłoszeniami (użytkowników i innych zespołów IT)
• Zarządzanie operacjami
• Monitorowanie aplikacji
• Zarządzanie incydentami
• Zarządzanie problemami
• Ciągłe doskonalenie usług
• Monitorowanie przepływu zadań EOD
• Wdrożenia w weekendy i po godzinach pracy
• Aktualizowanie i tworzenie dokumentacji, uczestnictwo w codziennych spotkaniach
Niezbędne umiejętności i kwalifikacje:
• Ponad 8+ lat doświadczenia w działalności dotyczącej wsparcia
• Certyfikat ITIL V3 lub V4.
• Znajomość aplikacji rynków kapitałowych (takie jak Calypso)
• Doświadczenie w wykonywaniu takich zadań jak:
a) Zarządzanie SLA i KPI, komunikacja i interakcja z klientem
b) Analiza predykcyjna, doradztwo, zarządzanie eskalacją
c) Analiza ryzyka i realizacja projektów
• Znajomość środowiska FO/BO na rynku kapitałowym
• Obszerna wiedza w zakresie zarządzania konfiguracją
• Znajomość XML, SQL, PL/SQL, MQ Series, CFT i Control-M.
• Znajomość rozwiązań monitorujących (np. CalMon, Splunk)
• Proaktywna inicjatywa w celu identyfikacji oszczędności i efektywnych zysków
• Silne umiejętności analityczne i rozwiązywania problemów
• Background finansowy
• Biegła znajomość j. angielskiego
Mile widziane:
• Znajomość zasad głównych organów regulacyjnych rynku
Dodatkowo oferujemy (po za wynagrodzeniem i pracą zdalną :)):
• Prywatną opiekę medyczną
• Dofinansowanie do karty sportowej
• Stałe wsparcie dedykowanego opiekuna po stronie Lumicode
• Aktywny rozwój kompetencyjny i technologiczny
Czekamy właśnie na Ciebie!

  • Praca Gdynia
  • Administrator nieruchomości Gdynia
  • Administrator IT Gdynia
  • Gdynia - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    108 133
    19 251