Supply Network Planning Assistant
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
11. 10. 2024

Dla naszego klienta, lidera branży FMCG, poszukujemy osoby na stanowisko asystenta działu planowania sieci dostaw (Supply Network Planning Assistant). Jesteś studentem lub masz ukończone studia, masz już pierwsze doświadczenia w dziedzinie logistyki i chcesz wykorzystać język angielski w pracy? Jeśli jesteś zainteresowany, nie zwlekaj i aplikuj teraz! Chętnie przedstawimy Ci szczegóły oferty!

Oczekujemy

  • statusu studenta lub ukończonych studiów na kierunku logistyki lub pokrewnych
  • dobrej znajomości języka angielskiego min. C1
  • umiejętności pracy w zespole
  • chęci uczenia się i rozwoju
  • dbałości o szczegóły i umiejętności analitycznego myślenia
  • pierwszego doświadczenia w dziedzinie logistyki / łańcucha dostaw
  • znajomości Excela - dodatkowy atut

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową na okres 3 miesięcy z możliwością przedłużenia współpracy
  • pracę hybrydową na pełen etat od poniedziałku do piątku (2 dni w tygodniu w biurze)
  • pracę w nowoczesnym biurowcu bezpośrednio przy stacji PKP Służewiec
  • dopłata 500 zł do okularów raz na 2 lata
  • świetną atmosferę w pracy i dbanie o work-life balance
  • kartę sportową i prywatną opiekę medyczną
  • ubezpieczeniena życie

Zadania

  • wsparcie zespołu planowania w procesie uzupełniania zapasów w lokalnych centrach dystrybucyjnych w sposób terminowy
  • informowanie o głównych przewidywanych problemach z dostępnością produktów (brak zapasów lub nadmierne zapasy)
  • wsparcie w analizowaniu przyczyn występujących problemów z dostępnością produktów w magazynie
  • pomoc w uzupełnianiu danych w SAP w celu zapewnienia zrównoważonego poziomu usług i zapasów
  • aktywne zarządzanie komunikacją
  • przeglądanie i zamykanie alertów dotyczących odchyleń od realistycznego planu dostaw

  • Praca Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    108 133
    19 251