Supply Chain Manager
  • Kraków
Kraków, Kraków, Małopolskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
30. 9. 2024

Naszym klientem jest międzynarodowa organizacja budująca centrum dystrybucyjne w Polsce. Ze względu na rozwój działu Logistyki, poszukujemy odpowiedzianej osobyna stanowisko:

miejsce pracy: Kraków

Oczekujemy

  • doświadczenia na podobnym stanowisku, mile widziane w branży produkcyjnej lub kurierskiej lub w firmie transportowej,
  • znajomości języka angielskiego na poziomie B2/C1,
  • świetnej organizacji pracy,
  • doskonałe umiejętności analityczne oraz znajomość MS Office,
  • umiejętność pracy w zespole oraz wysokie kompetencje interpersonalne.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w rozwijającej się dynamicznie spółce,
  • elastyczny budżet w zależności od doświadczenia i kompetencji,
  • ubezpieczenie medyczne,
  • elastyczne godziny pracy w modelu hybrydowym,
  • komfortowe miejsce pracy w nowoczesnym biurze.

Zadania

  • odpowiedzialność za kompleksowe zarządzanie logistyką w firmie,
  • zarządzanie operacyjne międzynarodowymi procesami logistycznymi mając na celu osiąganie najwyższej jakości i wydajności,
  • usprawnienie procesów transportowych,
  • inicjowanie i wdrażanie działań usprawniających procesy magazynowe i logistyczne,
  • współpraca z innymi działami firmy w celu zapewnienia sprawnej realizacji zadań logistycznych.

  • Praca Kraków
  • Manager Kraków
  • Content Manager Kraków
  • HR Manager Kraków
  • Account manager Kraków
  • Project Manager Kraków
  • Product manager Kraków
  • Key Account Manager Kraków
  • Business Development Manager Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    103 518
    20 132