Sub-Agent Orange w kanale sprzedaży do klientów indywidualnych – Active B2C
  • Siedlce
Siedlce, Siedlce, mazowieckie, Polska
Light Sp. z o.o.
16. 10. 2024

Poszukujemy kandydatów na Certyfikowanych Sub-Agentów Orange w zakresie sprzedaży usług Orange Polska w kanale sprzedaży do klientów indywidualnych – Active B2C.

Obowiązki

  • zarządzanie grupą Przedstawicieli Handlowych lub chęć do jej zbudowania
  • prowadzenie własnej działalności gospodarczej
  • doświadczenie w sprzedaży aktywnej
  • aktywna sprzedaż usług telekomunikacyjnych
  • realizacja planów sprzedaży, zgodnie ze standardami Orange

Wymagania

  • realizacja planów sprzedażowych nakładanych przez Orange Polska S.A.

Oferujemy

  • warunki współpracy i wynagrodzenia w ramach umowy sub-agencyjnej
  • szkolenia produktowe i sprzedażowe
  • wsparcie Managera Sprzedaży Aktywnej

  • Praca Siedlce
  • Specjalista ds. Sprzedaży Siedlce
  • Doradca podatkowy w Polsce Siedlce
  • Pracownicy uczelni w Polsce Siedlce
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Siedlce
  • Agent literacki Siedlce
  • Agent nieruchomości Siedlce
  • Agent celny Siedlce
  • Agent ubezpieczeniowy Siedlce
  • Agent firmy inwestycyjnej Siedlce
  • Siedlce - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    92 671
    16 662