Stylistka / Stylista paznokci
  • Zielona Góra
Zielona Góra, Zielona Góra, Lubusz Voivodeship, Polska
Silcare Spółka z o.o. sp. k.
6. 6. 2024

Miejsce pracy: Zielona Góra

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie zabiegów stylizacji i zdobienia paznokci różnymi technikami
  • umawianie wizyt i kontakt z klientami
  • sterylizacja i dezynfekcja używanych narzędzi
  • dbanie o pozytywny wizerunek własny oraz firmy.

Nasze wymagania

  • potwierdzone kwalifikacje zawodowe, ukończone kursy, szkolenia niezbędne do podjęcia pracy w zawodzie stylistyki paznokci
  • dobra organizacja pracy
  • nawiązywanie pozytywnych relacji z klientami
  • poczucie estetyki
  • zdolności manualne
  • precyzja i dokładność
  • nastawienie na rozwój

To oferujemy

  • miejsce pracy w wydzielonej części drogerii znajdującej się w centrum handlowym
  • w pełni wyposażone stanowisko, w tym wszystkie produkty do stylizacji paznokci
  • szkolenia, zniżki pracownicze, konkursy
  • elastyczną formę współpracy w oparciu o system prowizyjny

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • firmowa biblioteka
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • pakiet relokacyjny
  • program rekomendacji pracowników
  • możliwość uzyskania uprawnień
  • inicjatywy dobroczynne

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie kilku swoich prac oraz CV

Silcare sp. z o.o. sp. k. to polska firma specjalizująca się w produktach światłoutwardzalnych oraz kosmetykach. Działamy na światowym rynku kosmetycznym od 2004 roku. Nasze produkty sprzedajemy w Europie, Ameryce Północnej i Południowej oraz w Azji.

Wszystkie produkty - od pomysłu aż po efekt końcowy - powstają w siedzibie firmy, w

Gorzowie Wielkopolskim. Dysponujemy najnowszą technologią, doświadczonym zespołem oraz komfortowymi warunkami pracy.

  • Praca Zielona Góra
  • Stylista Zielona Góra
  • Zielona Góra - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080