Stylistka/Stylista fryzur
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
La MakeUp Sp. z o.o.
3. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Samodzielne strzyżenie damskie / męskie
  • Koloryzacja trwała oraz koloryzacja ton w ton
  • Wykonywanie zabiegów dostępnych w salonie
  • Czynne uczestnictwo w procesie obsługi klienta

WYMAGANIA:
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość aktualnych technik wykonywania strzyżeń i stylizacji włosów
  • Umiejętność zrozumienia potrzeb klienta
  • Umiejętność wykreowania fryzury w najbardziej nietypowych wariacjach z naciskiem na krótkie strzyżenie
  • Wysoka kultura osobista oraz pozytywne nastawienie do klientów i współpracowników
  • Odpowiedzialność za efekty swojej pracy i maksymalne zaangażowanie
  • Poczucie estetyki i kreatywność
  • Dyspozycyjność (praca wg grafiku - możliwość pracy w weekendy)
  • Komunikatywna znajomość języków: polskiego, ukraińskiego, rosyjskiego oraz angielskiego
  • Prosimy o załączenie swojego portfolio (w szczególności strzyżenie krótkie)

OFERUJEMY:
  • Umowa o pracę i atrakcyjne wynagrodzenie
  • Duże możliwości rozwoju oraz szkolenia
  • Przyjazna atmosfera pracy
  • Pełna wyzwań praca w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Praca Warszawa
  • Stylista Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 456
    20 532