Stylistka Paznokci Manicurzystka
  • Bydgoszcz
Bydgoszcz, Bydgoszcz, Kujawsko-pomorskie, Polska
COLOR Space
1. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Dołącz do Naszego Zespołu Beauty!
Jesteśmy w trakcie rozwoju zespołu w nowym punkcie manicure w Galerii Pomorskiej w Bydgoszczy i szukamy doświadczonych Stylistek Paznokci Pasjonatek Manicure.
Oferujemy elastyczne godziny pracy dopasowane do Twojej dyspozycyjności, przyjazną atmosferę i wsparcie w rozwoju zawodowym.
Nie wymagamy certyfikatów, ale poszukujemy osób z poczuciem estetyki, zaangażowaniem i doświadczeniem w zawodzie.
Jeśli chcesz rozwijać się w branży beauty, to jest to miejsce dla Ciebie!
Obowiązki:
Wykonywanie manicure hybrydowego, żelowego, klasycznego
Przedłużanie paznokci
Wykonywanie zdobień paznokci.
Obsługa klienta i dbanie o relacje.
Utrzymanie porządku na stanowisku pracy.
Praca w różnych technikach stylizacji paznokci.
Wymagania:
Doświadczenie w wykonywaniu stylizacji paznokci
Wysoka kultura osobista.
Punktualność.
Umiejętność pracy w zespole.
Komunikatywność.
Chęć do nauki i rozwoju umiejętności.
Znajomość procedur i standardów pracy w salonie.
Dyspozycyjność (gotowość do pracy w systemie zmianowym, w weekendy).
Kreatywność i poczucie estetyki.
Znajomość języka polskiego na odpowiednim poziomie (w przypadku obcokrajowców).
Mile widziane dodatkowe umiejętności takie jak pedicure, stylizacja brwi.
Prześlij nam swoje portfolio i CV, a my skontaktujemy się z Tobą. Dołącz do naszej zgranej ekipy i wspólnie twórzmy coś wyjątkowego!
Serdecznie zapraszamy do współpracy.

  • Praca Bydgoszcz
  • Bydgoszcz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584